КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                                                Тернопільська область

                                                           ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                         ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 28 грудня 2017 року  №

 

Про встановлення тарифів на виробництво

та постачання теплової енергії виробленої на

установках з використанням нетрадиційних

або поновлювальних джерел енергії для

котельні по вул. Зелена, 19 в смт Козова

 

   Розглянувши та обговоривши подання товариства з обмеженою відповідальністю «Енергосервісна компанія Біо-Тепло» від 26.12.2017 р. № 19 вх. № 700/3-06 щодо затвердження тарифів на виробництво та постачання теплової енергії виробленої на установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії для котельні Козівської центральної районної комунальної лікарні по вул. Зелена, 19 в смт Козова, роз’яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 11.12.2017 р. № 7/10-13596, на виконання вимог п. 2 ст. 7, ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», абзацу 4 ст. 20 Закону України «Про теплопостачання» та Постанови Кабінету міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» № 869 від 01.06.2011 р. , враховуючи середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання, затверджені Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України 22.12.2017 р., керуючись  п. 2 ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Козівської селищної ради

 

                                                   В И Р І Ш И В :

 

 1. Встановити товариству з обмеженою відповідальністю «Енергосервісна компанія Біо-Тепло» тариф на виробництво та постачання теплової енергії виробленої на установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії для котельні Козівської центральної районної комунальної лікарні по вул. Зелена, 19 в смт Козова Козівського району Тернопільської області на рівні 90% від середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, що становить - 1505,07 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

 

 1. Доручити секретарю селищної ради Смереці С.В. дане рішення оприлюднити

    на офіційному веб-сайті Козівської селищної ради та в районній газеті

     «Вільне слово».

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови

    з питань діяльності виконавчого комітету Михайліва М.П.

 

 

 

 

                               Козівський

                         селищний  голова                                          Адамів Я.Б.

 

 

 

 

                                                       КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                                                Тернопільська область

                                                           ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                         ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

від 28 грудня  2017 року  №

 

Про встановлення тарифів на виробництво

та постачання теплової енергії виробленої на

установках з використанням нетрадиційних

або поновлювальних джерел енергії для котелень

по вул. Герети, 17 Б, вул. Вітошинського,14 в смт Козова

 

   Розглянувши та обговоривши подання товариства з обмеженою відповідальністю «Зелена Енергія-2012» від 26.12.2017 р. № 33 вх. № 699/3-06 щодо затвердження тарифів на виробництво та постачання теплової енергії виробленої на установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії для котельні централізованого теплопостачання по вул. Герети, 17 Б  та котельні Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 по вул. Вітошинського, 14 в смт Козова, роз’яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 11.12.2017 р. № 7/10-13596, на виконання вимог п. 2 ст. 7, ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», абзацу 4 ст. 20 Закону України «Про теплопостачання» та Постанови Кабінету міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» № 869 від 01.06.2011 р. , враховуючи середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання, затверджені Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України 22.12.2017 р.,  керуючись  п. 2 ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Козівської селищної ради

 

 

                                                   В И Р І Ш И В :

 

 1. Встановити товариству з обмеженою відповідальністю «Зелена Енергія-2012» тарифи на виробництво та постачання теплової енергії виробленої на установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії на рівні 90% від середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету для :

 

 • котельні централізованого теплопостачання по вул. Герети, 17 Б в смт Козова Козівського району Тернопільської області в розмірі 1 505,07 грн за 1 Гкал (без ПДВ);

 

 • котельні Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 по вул. Вітошинського, 14 в смт Козова Козівського району Тернопільської області в розмірі 1 505,07 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

 

 

 1. Доручити секретарю селищної ради Смереці С.В. дане рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті Козівської селищної ради та в районній газеті «Вільне слово».

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Михайліва М.П.

 

 

 

                               Козівський

                         селищний  голова                                          Адамів Я.Б.

 

 

 

 

 

 

 


ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ

 

 

РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА -

ПРОЕКТУ РІШЕННЯ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «Про сервітутне використання земель комунальної власності територіальної громади смт Козова»

від 27.09.2017 року

 

   Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 р. № 1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Козівської селищної ради «Про сервітутне використання земель комунальної власності територіальної громади смт Козова».

   Проект рішення селищної ради пропонується прийняти з метою врегулювання правових відносин між селищною радою та суб’єктами підприємницької діяльності, фізичними та юридичними особами, організаціями, установами щодо користування земельними ділянками на території селища відповідно до норм чинного законодавства та збільшення дохідної частини бюджету селищної ради за рахунок плати за сервітутне землекористування.

   Підставою для розробки проекту є ст.ст. 12, 83, 98-102 Земельного кодексу України, ст.ст. 395, 401-404, 406 Цивільного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

   Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Козівської селищної ради, дошці оголошень в адміністративному будинку селищної ради по вул. М .Грушевського, 32.

    З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись також у кабінеті секретаря селищної ради.

 

  Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі  до 27.10.2017 року за адресою: вул. М.Грушевського, 32, смт Козова. 

 

                                            Козівська селищна рада

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ

РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА -

ПРОЕКТУ РІШЕННЯ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «Про затвердження Порядку виявлення,     взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини від умерлою   та  прийняття такого майна у комунальну власність  територіальної громади смт Козова»

від 08.08.2017 року 

            Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 р. № 1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Козівської селищної ради «Про затвердження Порядку виявлення,     взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою   та  прийняття такого майна у комунальну власність  територіальної громади смт Козова».

                     Проект рішення селищної ради пропонується прийняти з метою врегулювання питання щодо виявлення, обліку, збереження, використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність територіальної громади смт Козова.

              Підставою для розробки проекту є ст.ст. 335, 1277 Цивільного кодексу України, Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

               Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Козівської селищної ради, дошці оголошень в адміністративному будинку селищної ради по вул. М .Грушевського, 32.

                     З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись також у кабінеті секретаря селищної ради.

                   Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі  до 08.09.2017 року за адресою: вул. М.Грушевського, 32, смт Козова.

 

                                            Козівська селищна рада 

 

КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Тернопільська область

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

Четверте  засідання

РІШЕННЯ 

від 20 червня  2017 року  № 612

 

Про встановлення ставок місцевих

податків на 2018 рік 

  Відповідно до Закону України від 21.12.2016 р. № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», з метою приведення у відповідність до чинного законодавства  ставок  місцевих податків та зборів, забезпечення відповідних надходжень до селищного бюджету, враховуючи висновки постійної комісії з питань з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, підприємництва, торгівлі та побуту від 16.06.2017 р. , керуючись ст. 143 Конституції України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Козівська селищна рада 

                                               В И Р І Ш И Л А: 

 1. Встановити на території смт Козова податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

1.1. Визначити об’єкт оподаткування, платників податку,  податковий період та інші обов’язкові елементи податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно зі ст. 266 Податкового кодексу України. 

1.2. Пільги із сплати податку.

1.2.1. База оподаткування об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи-платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

1.2.2. Не є об’єктом оподаткування об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, згідно підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України.

1.3. Ставка податку.

1.3.1. Ставка податку для об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюється у розмірі 0,05 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року),за 1 квадратний метр бази оподаткування.

1.3.2. Ставка податку для об'єктів нежитлової нерухомості -  господарських (присадибних) будівель, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються у розмірі 0,0 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

1.3.3. Ставка податку для об'єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються у розмірі 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

1.3.4. Ставка податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб встановлюється у розмірі 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року),за 1 квадратний метр бази оподаткування.

        1.3.5. За наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, в тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи – платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума розрахованого податку  збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

1.4. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

1.5. Обчислення суми податку здійснюється відповідно до Порядку, визначеному п. 266.7. та п. 266.8 ст. 266 Податкового кодексу України.

1.6. Податок сплачується в Порядку та в строки визначені п. 266.9. та п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу України.

1.7. Подання звітності відбувається відповідно до норм Податкового кодексу України.

 

 1. Встановити на території смт Козова транспортний податок.

2.1. Визначити, що платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до п. 267.2. ст. 267 Податкового кодексу України є об’єктами оподаткування.

2.2. Визначити, що об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

2.3. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до п. 267.2. ст. 267 Податкового кодексу України.

2.4. Ставки податку встановлюються з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до п. 267.2. ст. 267 Податкового кодексу України.

2.5. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

2.6. Обчислення суми податку здійснюється відповідно до Порядку, визначеному п. 267.6 ст. 267 Податкового кодексу України.

 

 1. Встановити на території смт Козова податок на землю.

3.1. Визначити, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

3.2. Визначити, що об’єктом оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності.

3.3. Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих на території смт Козова, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого Податковим кодексом України.

3.4. База оподаткування розраховується з урахуванням пільг, передбачених ст. 281, ст. 282 Податкового кодексу України та встановлених окремими рішеннями селищної ради відповідно до ст. 284 Податкового кодексу України.

3.5. Визначити земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню з урахуванням особливостей визначених ст. 283 Податкового кодексу України та особливостей застосування пільгового оподаткування відповідно до ст. 284

Податкового кодексу України.

3.6. Ставка податку для фізичних осіб за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі:

3.6.1. за земельні ділянки, зайняті житловим фондом та індивідуальними гаражами -  0,03 відсотка від їх нормативної грошової оцінки;

3.6.2. за земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства – 0,3 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

3.6.3. за інші земельні ділянки, які знаходяться у власності або користуванні – 1 відсоток від нормативної грошової оцінки» ;

3.7. Ставка податку для юридичних осіб за земельні ділянки в межах населеного пункту, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі:

3.7.1. за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні підприємств, установ та організацій (крім державної та комунальної власності) – 1 відсоток від нормативної грошової оцінки ;

3.7.2. за земельні ділянки державної та комунальної власності  - 2 відсотки від нормативної грошової оцінки;

3.7.3. за земельні ділянки комерційного призначення – 3 відсотки від нормативної грошової оцінки;

3.7.4. за земельні ділянки, що відносяться до земель промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, водного фонду, лісогосподарського призначення – 2 відсотки від нормативної грошової оцінки;

3.7.5. за земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту, що відносяться до :

- земель промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, водного фонду (крім водного плеса), лісогосподарського призначення - 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області;

- земель під водним фондом (водним плесом) -2 відсотки від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області;

- землі садівничих товариств загального користування -2 відсотки від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

3.8. Ставка податку за землі сільськогосподарського призначення, незалежно від їх місцезнаходження та форми власності встановлюється у розмірі :

3.8.1. рілля, сіножаті, пасовища – 0,8 відсотка від нормативної грошової оцінки;

3.8.2. багаторічні насадження - 0,8 відсотка від нормативної грошової оцінки.

3.9. Ставка податку за землі залізничного транспорту, незалежно від їх місцезнаходження  встановлюється у розмірі 1.75 відсотка від нормативної грошової оцінки.

3.10. Звільнити від сплати земельного податку, що сплачується на території Козівської селищної ради до селищного бюджету органи державної влади, органи місцевого самоврядування, заклади, установи та організації, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів,  комунальні підприємства, які здійснюють надання житлово-комунальних послуг населенню, учасників АТО та членів їх сімей.

3.11. Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

3.12. Базовий податковий (звітній) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв’язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).

3.13. Обчислення плати за землю здійснюється відповідно до Порядку, визначеному  ст. 286 Податкового кодексу України.

3.14. Строки сплати плати за землю – строки відповідно до ст. 287 Податкового кодексу України.

3.15. Індексація нормативної грошової оцінки землі проводиться відповідно до ст. 289 Податкового кодексу України.

 1. Встановити єдиний податок на території смт Козова

4.1. Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць :

1) для першої групи платників єдиного податку - 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму;

2) для другої групи платників єдиного податку - 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

4.2. Відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:

1) 3 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим Кодексом;

2) 5 відсотків доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

4.3. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої - третьої групи (фізичні особи - підприємці) у розмірі 15 відсотків:

1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпунктах 1, 2 і 3 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу;

2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у реєстрі платників єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи;

3) до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у цій главі;

4) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування;

5) до доходу, отриманого платниками першої або другої групи від провадження діяльності, яка не передбачена у підпунктах 1 або 2 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу відповідно.

4.4. Ставки єдиного податку для суб’єктів господарювання, які не зазначені в п.п. 4.1.- 4.3. встановлюється відповідно до  ст. 293 Податкового кодексу України.

4.5. База та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи єдиного податку визначаються згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України».

 5. Всі питання не врегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючих нормативно-правових актів.

6. Виконавчому комітету Козівської селищної ради забезпечити направлення копії цього рішення Козівському відділенню Бучацької ОДПІ та забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті Козівської селищної ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, підприємництва, торгівлі та побуту Козівської селищної ради. 

 

                       Козівський

               селищний  голова                                                  Адамів Я.Б. 

 

 

 

 

 

 

         

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

 

детального плану території (зміна цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

по вул. Герети, 7 А/1 в смт Козова

 

        Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова повідомляємо, що відповідно до рішення Козівської селищної ради від 24 листопада 2016 року № 396 почато розробку  детального плану території (зміна цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Герети, 7 А/1 в смт Козова з метою  обґрунтування потреби формування присадибної земельної ділянки з визначенням її цільового призначення, в тому числі реконструкції існуючої нежитлової будівлі і формуванням планувальної організації оточуючої існуючої забудови, транспортної та інженерної мереж.

      Розробку планується завершити до 28. 02.2017 року.

     Відповідальним за розробку визначено  Тернопільське колективне творчщ-виробниче підприємство «Тернопільархпроект», м. Тернопіль, вул. Крушельницької, 1.

     Вказана документація буде оприлюднена з 02.02.2017р. до 16.02.2017 р. за адресою: смт Козова, вул. Дорошенка, 3.

     Пропозиції та зауваження громадян можна направляти до 16.02.2017 року на адресу: вул. Дорошенка, 3, смт Козова, електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Козівська селищна рада

КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Тернопільська область

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ЯТА  СЕСІЯ

Дев’яте  засідання

РІШЕННЯ 

від  24 листопада 2016 року №  396

 

    Про надання дозволу гр. Сендецькій І.А.

на виготовлення детального плану території

по вул.  Герети, 7А/1   

    Розглянувши та обговоривши звернення жительки смт Козова вулиці М.Грушевського, 20/40  Сендецької Ірини Анатоліївни від 16.11.2016 року вх. № С-545/021/7.20/8.12  про надання дозволу на виготовлення детального плану території для реконструкції нежитлової будівлі на житлову по вул. Герети, 7А/1, відповідно до статей 8, 19, 20, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану територій», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», статей 25, 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  Козівська селищна рада 

В И Р І Ш И Л А : 

      1. Дозволити гр. Сендецькій Ірині Анатоліївні замовити за власні кошти виготовлення проекту детального планування території для реконструкції нежитлової будівлі під індивідуальний житловий будинок по вулиці Герети 7А/1 на земельній ділянці площею 0,1230 га з кадастровим номером  6123055100:02:003:0324.

 

      2.  Погодження та затвердження вищевказаного проекту детального планування території  замовнику здійснити згідно чинного законодавства. 

 

                    Козівський селищний голова                           Адамів Я.Б. 

 

 

                                           

         


 

 ОГОЛОШЕННЯ

До відома жителів смт Козова , споживачів послуг з    вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) .

КП «Благоустрій» інформує про намір здійснити зміну тарифу на вивіз ТПВ   в таких розмірах :

-        вартість вивезення 1 м3 ТПВ -  95.94 грн.

-        місячна плата для жителів багатоквартирних будинків   - 15.99 грн.

-         місячна   плата   для  жителів  приватного сектора – 17.59 грн.

-        вартість складування 1м3 ТПВ  –  58.90 грн.

Розрахунок-структура собівартості послуг з вивезення та складування ТВП буде розміщена на офіційному сайті Козівської селищної ради в розділі «Публічна інформація».

        Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 15 лютого 2017 року за адресою : смт Козова , вул.Грушевського 32, КП «Благоустрій» , та телефоном 2-16-61.

 

      Адміністрація

    КП «Благоустрій»

   

РОЗРАХУНОК 

розподілу адмінуправлінських витрат на 2017 рік

 

Місячний фонд заробітної плати по підприємству - 94800 грн.

 

    в тому числі :

       -  саночистка  -  23800 грн.

       -  благоустрій – 53800 грн.

       -  адміністративні – 17200 грн.

          17200 : (23800+53800) = 0.222

           23800 * 0.222 = 5283.60

 

Річний фонд  5283.60*13 = 68686.80

                 ЄСВ         22 %            15111.10

          Всього                                83797.90 

 

 

Директор

КП «Благоустрій»                                  С.В.Добалюк 

 

Бухгалтер

КП «Благоустрій»                                  Г.Д.Лещишин

 

 

РОЗРАХУНОК

амортизації на трактор МТЗ-82.1.26

на 2017 рік 

Залишкова вартість станом на 01.01.2017 р. – 90448.67 грн. 

                           Нарахування :

    1 квартал       90448.67   6%    5426.92 грн.

    2 квартал       85021.75   6%    5101.31 грн.

    3 квартал       79920.44   6%    4795.23 грн.

    4 квартал       75125.21   6%    4507.51 грн.

     Всього за рік                            19830.97 грн.

 

     Залишкова вартість на 01.01.2018 року 70617.70 грн. 

 

Директор

КП «Благоустрій»                                  С.В.Добалюк

  

Бухгалтер

КП «Благоустрій»                                  Г.Д.Лещишин 

 

РОЗРАХУНОК

трудових затрат по КП «Благоустрій»

по вивезенню ТПВ на 2017 рік

    1.

Назва посади

К-сть працівників

Тарифна ставка

Місячний фонд

Річний фонд

1

Тракторист

1

5000.0

5000.0

60000.0

2.

Грузчик

2

5000.0

10000.0

120000.0

 

Оздоровчі, матер.допомога

 

 

 

15000.0

 

Разом

 

 

 

195000.0

 

 

 

 

 

 

 

    2. Нарахування на зарплату (22%)                          42900 грн.

Разом                                                                     237900 грн.

 

Загальногосподарські.

    1.

Назва посади

К-сть працівників

Оклад

Місячний фонд

Річний фонд

1.

Бухгалтер,касир

1

5000.0

5000.0

60000.0

2.

Контролер

1

3800.0

3800.0

45600.0

 

Оздоровчі, матер.допомога

 

 

 

8800.0

 

Разом

 

 

 

114400.0

 

2. Нарахування на зарплату (22%)                          25168 грн.

Разом                                                                139568 грн.   

 

         Адміністративні

     Згідно розрахунку розподілу

              Зарплата :    68686.80 грн.

                  22 %         15111.10 грн.

               Разом :        83797.90 грн.

 

Директор

КП «Благоустрій»                                  С.В.Добалюк

 

Бухгалтер

КП «Благоустрій»                                  Г.Д.Лещишин

 

РОЗРАХУНОК 

загальногосподарських витрат по КП «Благоустрій»

на 2017 рік 

1.

Запасні частини

70000.0

2.

Канцтовари

4800.0

3.

командировочні

2000.0

4.

Телефонний зв»язок

1080.0

5.

Обслуговування касов.апарата

2400.0

6.

Стрічка до касового апарата

1000.0

7.

Оголошення

2000.0

8.

Електроенергія

2200.0

9.

Опалення

12500.0

10.

Спецодяг(рукавиці, спецовки)

5160.0

11.

Плата за забруднення

12000.0

 

(Екологічний податок)

 

 

Разом

115140.0

 

  Директор

КП «Благоустрій»                                  С.В.Добалюк 

 

Бухгалтер

КП «Благоустрій»                                  Г.Д.Лещишин 

 

РОЗРАХУНОК 

прямих матеріальних затрат по КП «Благоустрій» на послуги по вивезенні ТПВ на 2017 рік

 

       Паливно-мастильні матеріали:

       трактор МТЗ - 82

планова : 168 год на місяць

                         2016 год на рік

        Норма витрат дизпалива  4.5 л/год.

Ціна 1 л дизпалива

                       04.01.2017 р. – 17.10 грн.

Вартість ПММ на рік  -  155131.20 грн.

Вартість мастильних матеріалів

    (2072л * 3.7%=336 л)  336л*30 грн.=10080.0 грн.

 

           Всього : 155131.20 + 10080.0 = 165211.20 грн.

 

Директор

КП «Благоустрій»                                  С.В.Добалюк

 

Бухгалтер

КП «Благоустрій»                                  Г.Д.Лещишин

 

РОЗРАХУНОК

витрат на складування

твердих побутових відходів (сміттєзвалище)

на 2017 рік

 

 1. Підгортання сміттєзвалища : трактор ДТ-75

-        20 раз в місяць по 3 години = 60 год.в місяць

60 год*12 міс.=720 год. в рік

         Норма витрат палива

         720 год*8,8 л = 6336 л*17,10 грн. = 108 346 грн. 

         Мастильні матеріали :

         6336 * 3,7 % = 234,0

 234 л*30,0 = 7020,0грн.

    2. Зарплата бульдозериста в місяць – 3800 грн.

3800 * 12 міс.= 45600 + 3800 (оздоровчі, матеріальна    допомога)= 49400 грн.

         Нарахування на зарплату 22% 10868 грн. в рік

         Разом : 49400+7020+60 268=175 634 грн.

          Всього : 175 634 грн. 

 

Директор

КП «Благоустрій»                                  С.В.Добалюк

 

 Бухгалтер

КП «Благоустрій»                                  Г.Д.Лещишин 

РОЗРАХУНОК 

виробничих обсягів  вивезення ТПВ

по КП «Благоустрій» на 2017 рік 

-         комунальний сектор  229 м3 в місяць

-         приватний сектор  416 м3 в місяць

 

     Разом від населення за місяць 645 м3

Разом від населення за рік 645 м3*12 місяців = 7740 м3

 

Організації і підприємства  180 м3*12 = 2160 м3

 

Селищна рада (благоустрій) 48 м3*12=576 м3

 

              Всього по підприємству на рік 10476 м3 

 

Директор

КП «Благоустрій»                                  С.В.Добалюк

 

Бухгалтер

КП «Благоустрій»                                  Г.Д.Лещишин 

 

Розшифровка

тарифу на вивезення ТПВ за категоріями

споживачів 

Категорія

Собівартість вивезення ТПВ грн /м3

Рентабельність 10% для всіх споживачів

Вартість вивезення ТПВ(без ПДВ)грн/м3

ПДВ 20%

Вартість послуги з ПДВ

Для населення

72,68

7,27

79,95

15,99

95,94

Для інших споживачів

72,68

7,27

79,95

15,99

95,94

 

Місячна плата для населення для однієї людини :

 - для жителів комунальних будинків (багатоповерхівок) – 15,99 грн.

 - для жителів приватного сектора                                           - 17,59 грн.

 - тариф для складування ТПВ                                                  - 58,90 грн. 

 

Директор

КП «Благоустрій»                                                      С.В. Добалюк 

 

Бухгалтер                                                                   Г.Д. Лещишин

Структура

собівартості послуг з вивезення та знешкодження ТПВ

по КП «Благоустрій»на 2017 рік

 

Статті витрат

Сума, грн. за даними підприємства

1.

Прямі матеріальні витрати

165211.0

 

в т.ч. ПММ

165211.0

2.

Прямі витрати на оплату праці

195000.0

 

в т.ч. основна зарплата

195000.0

3.

Інші прямі витрати

42900.0

 

в т.ч. ЄСВ 22 %

42900.0

4.

Амортизаційні відрахування

19831.0

5.

Загальновиробничі витрати(згідно розрахунку

254708.0

 

в т.ч. - запасні частини

 

 

- канцтовари, командировочні, обслуговування касового апарату, стрічка до касового апарату, послуги зв»язку, ел.енергія, опалення, спецодяг, зарплата бухгалтера касира, контролера, екологічний податок.

 

6.

Адміністративні витрати (згідно розрахунку)

83798.0

7.

 

Вартість робіт по знешкодженню

175634.0

8.

Повна собівартість

937082.0

9.

Кількість вивезення ТПВ , м3

10476.0

10.

Повна планова собівартість, 1м3 без ПДВ

72.68

11.

Повна планова собівартість, 1м3 з ПДВ

87.22

12.

Повна планова собівартість складування 1м3 без ПДВ

49.08

13.

Повна планова собівартість складування 1м3 з ПДВ

58.90

 

 

 

Директор

КП «Благоустрій»                                  С.В.Добалюк

Бухгалтер

КП «Благоустрій»                                  Г.Д.Лещишин


       

                                                                                       

                                           КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                              Тернопільська область

                                                СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

                                                     СЬОМА СЕСІЯ

                                                 Перше  засідання

                                                        РІШЕННЯ 

від 23 грудня 2016 року  № 436

 

Про зміну ставки податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки

 

        Розглянувши висновки постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, підприємництва, торгівлі та побуту від 21.12.2016р.  щодо зміни ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік, керуючись ст. 143 Конституції України, відповідно до статті 12, 266 Податкового кодексу України, рішення Конституційного Суду України від 16.04.2009 р. № 7-рп/2009, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків та зборів, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Козівська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А : 

  1.  Внести зміни в рішення Козівської селищної ради від 23.06.2016 р. № 196 «Про внесення змін в рішення селищної ради від 21.04.2016 р. № 136 «Про встановлення ставок місцевих податків на 2017 рік», а саме :

  викласти пункт 1 в такій редакції:

«1. Встановити на території смт Козова податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

1.1. Визначити об’єкт оподаткування, платників податку,  податковий період та інші обов’язкові елементи податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, згідно зі ст. 266 Податкового кодексу України. 

1.2. Пільги із сплати податку.

1.2.1. База оподаткування об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

1.2.2. Не є об’єктом оподаткування об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, згідно підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України.

1.3. Ставка податку.

1.3.1. Ставки податку для об'єктів житлової  нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб встановлюється у розмірі 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року) за 1 кв. метр бази оподаткування.

1.3.2. Ставки податку для об'єктів нежитлової  нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб встановлюється у розмірі 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року) за 1 кв. метр бази оподаткування.

1.3.3. Ставки податку для об'єктів житлової  нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб встановлюється у розмірі 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року) за 1 кв. метр бази оподаткування.

1.3.4. Ставки податку для об'єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб встановлюється у розмірі 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року) за 1 кв. метр бази оподаткування.

1.3.5. Ставки податку для об'єктів нежитлової нерухомості -  господарських (присадибних) будівель, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються у розмірі 0,0 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

        1.3.6. За наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, в тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи – платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума розрахованого податку,  збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

1.4. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

1.5. Обчислення суми податку здійснюється відповідно до Порядку, визначеному п. 266.7. та п. 266.8 ст. 266 Податкового кодексу України.

1.6. Податок сплачується в Порядку та в строки визначені п. 266.9. та п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу України.

1.7. Подання звітності відбувається відповідно до норм Податкового кодексу України.»

2. Всі питання не врегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючих нормативно-правових актів.

3.  Рішення набирає чинності з 01.01.2017 року.

4. Виконавчому комітету Козівської селищної ради забезпечити направлення копії цього рішення в Козівське відділення Бучацької ОДПІ та забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті Козівської селищної ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, підприємництва, торгівлі та побуту Козівської селищної ради.

 

        Козівський

    селищний голова                                     Адамів Я.Б.

 


 

  

КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Тернопільська область

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

П’ЯТА СЕСІЯ

Третє  засідання

РІШЕННЯ

 

від 23 червня 2016 року  № 196

 

Про внесення змін в рішення селищної ради

від 21.04.2016 р. № 136 «Про встановлення

ставок місцевих податків на 2017 рік»

 

Керуючись ст. 143 Конституції України, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 24.12.2015 р. № 909-VIII, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків та зборів, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Козівська селищна рада

 

                                               В И Р І Ш И Л А:

 

  1.  Внести зміни в рішення Козівської селищної ради від 21.04.2016 р. № 136 «Про встановлення ставок місцевих податків на 2017 рік», а саме :

1.1.  викласти пункт 1 в такій редакції:

 

1. Встановити на території смт Козова податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

1.1. Визначити об’єкт оподаткування, платників податку,  податковий період та інші обов’язкові елементи податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, згідно зі ст. 266 Податкового кодексу України. 

1.2. Пільги із сплати податку.

1.2.1. База оподаткування об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

1.2.2. Не є об’єктом оподаткування об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, згідно підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України.

1.3. Ставка податку.

1.3.1. Ставки податку для об'єктів житлової  нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб встановлюється у розмірі 0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року) за 1 кв. метр бази оподаткування.

1.3.2. Ставки податку для об'єктів нежитлової  нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб встановлюється у розмірі 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року) за 1 кв. метр бази оподаткування.

1.3.3. Ставки податку для об'єктів житлової  нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб встановлюється у розмірі 3 відсотки розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року) за 1 кв. метр бази оподаткування.

1.3.4. Ставки податку для об'єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб встановлюється у розмірі 1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового року) за 1 кв. метр бази оподаткування.

1.3.5. Ставки податку для об'єктів нежитлової нерухомості -  господарських (присадибних) будівель, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються у розмірі 0,0 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

        1.3.6. За наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, в тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи – платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума розрахованого податку,  збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

1.3.7. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

1.3.8. Обчислення суми податку здійснюється відповідно до Порядку, визначеному п. 266.7. та п. 266.8 ст. 266 Податкового кодексу України.

1.3.9. Податок сплачується в Порядку та в строки визначені п. 266.9. та п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу України.

1.3.10. Подання звітності відбувається відповідно до норм Податкового кодексу України.

 

  1.2.  викласти пункт 3 в такій редакції:

 

3. Встановити на території смт Козова податок на землю.

3.1. Визначити, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі з урахуванням особливостей визначених п. 269.1. ст. 269 Податкового кодексу України.

3.2. Визначити, що об’єктом оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності з урахуванням особливостей визначених п. 270.1. ст. 270 Податкового кодексу України.

3.3. Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих на території смт Козова, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого Податковим кодексом України.

3.4. База оподаткування розраховується з урахуванням пільг, передбачених ст. 281, ст. 282 Податкового кодексу України та встановлених окремими рішеннями селищної ради відповідно до ст. 284 Податкового кодексу України.

3.5. Визначити земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню з урахуванням особливостей визначених ст. 283 Податкового кодексу України та особливостей застосування пільгового оподаткування відповідно до ст. 284

Податкового кодексу України.

 

3.6. Ставка податку для фізичних осіб за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі:

3.6.1. за земельні ділянки, зайняті житловим фондом та індивідуальними гаражами -  0,03 відсотка від їх нормативної грошової оцінки;

3.6.2. за земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства – 0,1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

3.7. Ставка податку для юридичних осіб за земельні ділянки в межах населеного пункту, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі:

3.7.1. за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні підприємств, установ та організацій(крім державної та комунальної власності) – 3 відсотки від нормативної грошової оцінки ;

3.7.2. за земельні ділянки державної та комунальної власності  - 2 відсотки від нормативної грошової оцінки;

3.7.3. за земельні ділянки комерційного призначення – 3 відсотки від нормативної грошової оцінки;

3.7.4. за земельні ділянки, що відносяться до земель промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, водного фонду, лісогосподарського призначення – 2 відсотки від нормативної грошової оцінки;

3.7.5. за земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту, що відносяться до :

- земель промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, водного фонду (крім водного плеса), лісогосподарського призначення - 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області;

- земель під водним фондом (водним плесом) -2 відсотки від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області;

- землі садівничих товариств загального користування -2 відсотки від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

3.8. Ставка податку за землі сільськогосподарського призначення, незалежно від їх місцезнаходження та форми власності встановлюється у розмірі :

3.8.1. рілля, сіножаті, пасовища – 0,8 відсотка від нормативної грошової оцінки;

3.8.2. багаторічні насадження - 0,8 відсотка від нормативної грошової оцінки. 3.8. Ставка податку за землі сільськогосподарського призначення, незалежно від їх місцезнаходження та форми власності встановлюється у розмірі :

3.9. Ставка податку за землі залізничного транспорту, незалежно від їх місцезнаходження  встановлюється у розмірі 0,25 відсотків від 2 відсотків  нормативної грошової оцінки.

3.10. Звільнити від сплати земельного податку, що сплачується на території Козівської селищної ради до селищного бюджету органи державної влади, органи місцевого самоврядування, заклади, установи та організації, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів,  комунальні підприємства, які здійснюють надання житлово-комунальних послуг населенню, учасників АТО та членів їх сімей.

3.11. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 

       Секретар Козівської

          селищної ради                                       Смерека С.В.

 

 

 

 

КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Тернопільська область

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРЕТЯ СЕСІЯ

Перше  засідання

РІШЕННЯ

 

від 01 лютого 2016 року  №  74

 

Про розгляд звернення Козівського

ВП ГУНП щодо обмеження роботи

закладів торгівлі та продажу алкоголю

 

   Розглянувши та обговоривши  звернення Козівського відділення поліції Бережанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області від 04.01.2016 р. № 24/108/01-16 (вх. № 11/3-06 від 12.01.2016 р.) про обмеження роботи закладів торгівлі та продажу алкоголю , відповідно до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. № 833, Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854, керуючись Законом України «Про охорону дитинства»,  пунктом 4 частини б) статті 30, статтями 25, 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, Козівська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А : 

1. Встановити наступні межі зручного для населення режиму роботи об’єктів сфери обслуговування:

     для торговельних об’єктів:

-         робочий день з 6.00 год. до 22.00 год.

      для закладів ресторанного господарства (ресторани, бари, кафе тощо) :

-         робочий день з 6.00 год. до 24.00 год.

      для дискотек:

-         робочий день з 9.00 год. до 24. 00 год.

2. Рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності привести режими роботи власних об’єктів сфери обслуговування до вимог пункту 1 даного рішення.

3. Заборонити продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) в торговельній мережі смт Козова з 22.00 год. до 08.00 год. за винятком закладів ресторанного господарства.

4. Керівникам і власникам торгових закладів, підприємцям та підприємствам громадського харчування, які здійснюють торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями, пивом попередити своїх працівників про адміністративну відповідальність за порушення  вимог цього рішення.

5. Заборонити перебування у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, на вулицях та інших громадських місцях смт Козова у вечірній та нічний час без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, дітей віком до 14 років після 22.00 год., а віком від 14 до 18 років – після 23.00 год.

5.1 Зобов’язати власників закладів дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубів не допускати відвідування цих закладів дітьми до 14 років після 22.00 год., а віком від 14 до 18 років – після 23.00 год.

6. Рекомендувати :

  6.1 Козівській об’єднаній податковій інспекції та Козівському відділенні поліції Бережанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області забезпечити постійний та дієвий контроль за дотриманням суб’єктами торговельної діяльності на території смт Козова вимог цього рішення.

   6.2 Відділу у справах сім’ї та молоді, службі у справах дітей, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно з Козівським відділенням поліції Бережанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області посилити контроль за змістом діяльності культурно-розважальних закладів, обмежити перебування в них та закладах громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях смт Козова дітей відповідного віку без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у вечірній та нічний час, вказаних у пункті 5 цього рішення.

   6.3 Районному відділу освіти Козівської РДА активізувати роботу щодо забезпечення правової освіти та виховання учнівської молоді.

7. Дане рішення оприлюднити на сайті Козівської селищної ради .

 

                                  Козівський

                         селищний  голова                                          Адамів Я.Б.

 

 


  

 

 КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Тернопільська область

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

 ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

Четверте  засідання

 РІШЕННЯ 

від  31 січня  2015 року  №  1309 

Про встановлення ставок (місцеві податки

і збори) та звільнення від сплати

 

         Розглянувши та обговоривши звернення Козівської ОДПІ від 15.01.2015 р.  №  401  (вх. №  36/3-06 від 28.01.2015 р.) про встановлення ставок місцевих податків, враховуючи пропозиції постійних комісій селищної ради, керуючись Законом України “Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”, пунктом 4 розділу ІІ Прикінцеві положення цього закону, пунктами 12.3-12.5 статті 12, статями 212-215, 265, 266 Податкового Кодексу України, пунктами 24), 28) частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Козівська селищна рада                                                   

В И Р І Ш И Л А : 

1. Встановити на території Козівської селищної ради наступні ставки (місцеві податки і збори) у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року : 

1.1. Ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб, в тому числі нерезидентів, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості :

1.1.1. -  за 1 кв. метр загальної площі об'єкта житлової нерухомості, а саме :

- 0,1 відсотка для квартири/квартир (незалежно від їх кількості), загальна площа яких перевищує 60 кв метрів;

- 0,1 відсотка - для житлового будинку/будинків (незалежно від їх кількості), загальна площа яких перевищує 120 кв. метрів;

-  0,1 відсотка для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власника платника податку  квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток) загальна площа яких перевищує 180 кв. метрів;

1.1.2. -  за 1 кв. метр загальної площі об'єкта нежитлової нерухомості :

- 0,0 відсотка для господарських (присадибних ) будівель — сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції та інші приміщення, що використовуються як допоміжні до житлових приміщень громадян;

- 0,1 відсотка для інших об'єктів нежитлової нерухомості.

1.2. Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для юридичних осіб, в тому числі нерезидентів, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості : 

1.2.1. - за 1 кв. метр загальної площі об'єкта житлової нерухомості, а саме :

- 0,1 відсотка для квартири/квартир (незалежно від їх кількості), загальна площа яких перевищує 60 кв. метрів;

- 0,1 відсотка для житлового будинку/будинків (незалежно від їх кількості), загальна площа яких перевищує 120 кв. метрів;

- 0,1 відсотка для різних об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток ( у разі одночасного перебування у власника платника податку квартири / квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), загальна площа яких перевищує 180 кв. метрів. 

1.2.2. - за 1 кв. метр загальної площі об'єкта нежитлової нерухомості — 0,1 відсотка для інших об'єктів нежитлової нерухомості;

1.2.3. - 0,0 відсотка за 1 кв. метр загальної площі об'єктів житлової та нежитлової нерухомості для релігійних громад, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку та використовуються для забезпечення своєї діяльності.

1.2.4. - 0,0 відсотка за 1 кв. метр для загальної площі об'єктів нежитлової нерухомості для юридичних осіб, які утримуються за рахунок державного та місцевого бюджетів.

1.3. Ставки податку на транспорт для юридичних та фізичних осіб, в тому числі нерезидентів, які мають зареєстровані в Україні згідно чинного законодавства — власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3 000 куб.см. на календарний рік у розмірі 25 000 грн. за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.

1.4. Ставки акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів для суб'єктів господарювання роздрібної торгівлі або громадського харчування, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів у розмірі 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість) реалізованих через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів.

1.5. Ставки земельного податку залишити на рівні минулого 2014 року.

 

2. Звільнити пенсіонерів, одиноких матерів, що виховують двох або декількох дітей віком до 18 років, інвалідів І та ІІ групи  від сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки за об'єкти нежитлової нерухомості.

 

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань : соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету, підприємництва, торгівлі і побуту; агропромислового комплексу, комунального господарства, земельних відносин, будівництва, зв'язку та охорони довкілля.

 

4. Рішення селищної ради від 29 листопада 2013 року  №  1079 “Про встановлення ставок податку на нерухоме майно” відмінне від земельної ділянки” визнати таким, що втратило чинність.

 

                               Козівський

                         селищний  голова                                         Вацлавський П.Ю.