C П И С О К    Д Е П У Т А Т І В

 

Козівської селищної ради сьомого скликання

із закріпленими вулицями

 

 

№№

п/п

 

 

Прізвище, імя, по батькові

 

№ виборчого

округу

 

 

Вулиці, які входять до виборчого округу

 

 

1.

 Блавіцький

Роман

Мар'янович

 

1

 входить вулиця І. Франка від будинку № 1А включно за винятком будинку № 1

 

2.

 Вацлавський

Володимир

Іванович

 

2

 входять вулиці : Дружби від будинку № 31 включно,                  Т. Бордуляка від буд. № 26 включно, Народичівська

 

3.

 

Новачинський 

Михайло 

Матвійович

 

3

 входять вулиці : Дружби від будинку          № 1 до будинку № 30 включно,                     Л. Курбаса, М. Чурай,                                        Т. Бордуляка від будинку № 2 до будинку № 22  включно, Галицька, Миру, Польова,     С. Бандери,  Федьковича, Гвардійська 

 

4.

Смерека

Світлана

Василівна 

 

 

4

 входять вулиці : Роксолани, Пекарська, П. Орлика,  Садова, Подільська

 

5.

Мельник

Тетяна

Василівна 

 

5

 входять вулиці : Ювілейна,         І. Блажкевич, Пушкіна,  Грушевського від 55А 

 

6.

 Бучак

Марія Володимирівна 

 

6

 входять вулиці : Грушевського буд. № 13,13(10), 15, 16А, 19А, 20, 21, 22, 24

 

7.

 Бурмич

Володимир

Іванович 

 

7

 входять вулиці : Герети від №1 до 34 включно,                                  Я. Мудрого, Котляревського

 

8.

 Забанджала

Михайло

Романович

 

8

 входять вулиці : Дорошенка,           І. Франка № 1, Зацного, Чалдаєва,                         С. Стрільців, Шкільна.

 

9.

 Солтис

Микола

Іванович

 

9

 входять вулиці: Герети від будинку № 36,                                    Б. Хмельницького,     Петрушевича, Сосюри

 

10.

 Михайлишин

Наталія

Іванівна

 

10

 входять вулиці : Рильського, Зелена, Сагайдачного,  Семашко, Федорова

 

11.

 Бучак

Василь

Богданович

 

11

 входять вулиці : Грушевського від будинку     № 26 А до будинку №54  включно

 

12.

 Орисик

Василь

Іванович

 

12

 входять вулиці: О.Кобилянської,   Корольова

 

13.

 Добровольський

Ярослав

Антонович

 

13

 входять вулиці Л. Українки, Надрічна

 

14.

Бісовський

Іван

Миронович

 

14

 входять вулиці : Шевченка, Коновальця

 

15.

 Шмига

 Ольга

Михайлівна

 

15

 входять вулиці : Коцюбинського, Ушинського, Стельмаха, Довженка, Князя Володимира

 

16.

 Гардаш

Галина

Володимирівна

 

16

 входить вулиці : Привітна, Коковського, Лисенка

 

17.

 Савків

Петро

Богданович

 

17

 входять вулиці : Купчинського, Вербицького від № 1 до № 55 включно

 

18.

 

 Пуківський

Володимир

Зіновійович

 

18

 входять вулиці : Вербицького від буд. № 56, Козацька, Весела, Набережна,  Грушевського від будинку 2А до будинку №12 включно

 

19.

 Василик

Андрій

Іванович

 

19

 входять вулиці : Костюшко, Гагаріна, Стефаника,                       П. Думки, Колійова від будинку  № 2 до 36 квлючно

 

20.

 Кавка

Петро

Ігорович

 

20

 входять вулиці : Гоголя, Заньковецької, Комарова, Вітовського, Колійова від будинку № 74 А

 

21.

 Стець

Ігор

Миронович

 

21

 входять вулиці : Мічуріна, Винниченка, Нова,  Колійова від будинку № 37 до № 74 включно

 

22.

 Старущак

Віктор

Миколайович

 

22

 входять вулиці : Чубинського, Мазепи, Наливайка

 

23.

 Олійник

Оксана

Ярославівна

 

23

 входять вулиці : Мариновича, Кармелюка

 

24.

 

 Іваник

Ірина

Йосипівна

 

24

входять вулиці : Вітошинського, Ціолковського, Чайківського, Драгоманова, Підстанція, Хоткевича, Березовського, Ольжича

 

25.

 Кульбаба

Володимир

Євгенович

 

25

 входять вулиці : Суворова,         Б. Лепкого від № 1 до № 4  включно

 

26.

 Табаркевич

Ірина

Михайлівна

 

26

 входять вулиці : Б. Лепкого від № 5, Вишиваного, Вячеслава Чорновола, Поліська

 

   

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 про відвідування та пропуск депутатами

Козівської селищної ради сьомого скликання

пленарних засідань сесій з початку каденції 

 

№ з/п

Прізвище,

ім`я,

по батькові

депутата

 Пленарні засіданя

Всього за період

 

 

 

І Сесія

 

    ІІ Сесія

ІІІ Сесія

ІV Сесія

 24.11.2015р. 

03.12.2015р.

     10.12.2015р.

   23.12.15р.

    22.01.2016р.

01.02.2016р.

  18.03.2016р.

2015-2016 рр.

7 засідань

Відвідування

Відвідування

Відвідування

Відвідування

Відвідування

Відвідування

Відвідування

відвідав

не відв.

1.

 Блавіцький Р.М.

 .

 .  . 7 -

2.

 Вацлавський В.І.

 .  нб 6 1

3.

 Новачинський М.М.

 нб 6 1

4.

 Смерека С.В.

7 -

5.

 Мельник Т.В.

 нб 6 1

6.

 Бучак Мар.Вол.

7 -

7.

 Бурмич В.І.

 нб 6 1

8.

 Забанджала М.Р.

7 -

9.

 Солтис М.І.

7 -

10

 Михайлишин Н.І.

нб  6 1

11

 Бучак Вас. Богд.

нб  6 1

12

 Орисик В.І.

 нб 6 1

13

 Добровольський Я.А.

 нб 6 1

14

Бісовський І.М.

7 -

15

 Шмига О.М.

7 -

16

 Гардаш Г.В.

 нб  нб

5

2

17

 Савків П.Б.

7 -

18

 Пуківський В.З.

. 7 -

19

 Василик А.І.

 нб 6 1

20

 Кавка П.І.

 нб  нб 5 2

21

 Стець І.М.

7 -

22

 Старущак В.М.

 нб 6 1

23

 Олійник О.Я.

 нб  нб 5 2

24

 Іваник І.Й.

нб   нб 5 2

25

 Кульбаба В.Є.

нб  6 1

26

 Табаркевич І.М.

 нб 6 1