Шановні козівчани!

 

        Дозвольте мені відповідно до п.2 статті 1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” проінформувати вас про результати виборів депутатів селищної ради та селищного голови.

        Підготовка та проведення виборів проходили при суворому дотриманні вимог Закону щодо загального, рівного та прямого виборчого права при таємному голосуванні. 

        За ходом виборів до селищної ради спостерігали кандидати на посаду селищного голови, їх довірені особи, офіційні спостерігачі, представники політичних партій. Від них не надійшло жодних зауважень щодо проведення виборів.

        На території Козівської селищної ради у списки виборів було включено 7001 громадянин.

        25 жовтня 2015 року у виборах взяло участь 3564 громадян, що становить 50.9 %. Це свідчить про те, що нашим громадянам ще не байдуже, хто очолить представницьку та виконавчу владу і буде з депутатським мандатом відстоювати їх інтереси.

         На посаду селищного голови було зареєстровано 13 кандидатів:

1. Адамів Ярослав Богданович - приватний підприємець, шляхом самовисування.

2. Будзан Володимир Теодозійович - юрист фермерського господарства, суб'єкт висування - політична партія “Громадянська позиція”.

3. Вацлавський Петро Юліанович - селищний голова, шляхом самовисування.

4. Гнатьо Петро Михайлович - директор КП “Благоустрій”, шляхом самовисування.

 5. Здеб Богдан Петрович - провідний інженер з комп'ютерних систем Козівського центру зайнятості, шляхом самовисування.

 6. Купчак Василь Іванович- оператор верстатів ЧПУ, ТзОВ СЕ “Борднетце”, шляхом самовисування.

 7. Лазарчук Олександр Васильович — тимчасово не працює, суб'єкт висування — політична партія Всеукраїнське об'єднання “Свобода”.

 8. Михайлів Микола Петрович - тимчасово не працює, шляхом самовисування.

 9. Миц Роман Богданович - тимчасово не працює, суб'єкт висування- політична партія “Українська Галицька партія”.

 10. Прокопів Володимир Олексійович — тимчасово не працює, суб'єкт висування — політична партія Народний Рух України.

 11. Рогів Володимир Васильович — тимчасово не працює, шляхом самовисування.

 12. Скобляк Ігор Романович — секретар Козівської селищної ради, суб'єкт висування — ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

 13. Шимонович Лілія Василівна — заступник директора Козівської ЗОШ №1.

Дані кандидатури були внесені в бюлетені.

 

Результати голосування такі: 

Адамів Я.Б. - 18,9%

Будзан В.Т. - 5,2%

Вацлавський П.Ю. - 10,5%

Гнатьо П.М. - 12,23%

Здеб Б.П. - 3,73%

Купчак В.І. - 1.06%

 Лазарчук О.В. - 14.28 %

Михайлів М.П. - 1,06%

Миц Р. Б. - 2,27%

Прокопів В.О. - 6.57 %

Рогів В.В. - 6,37 % 

Скобляк І.Р. - 14.34 %

Шимонович Л.В. - 1.6%

            Селищним головою обрано Адаміва Ярослава Богдановича, який одержав на виборах 18.9 % голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

            Виходячи з вищенаведеного та користуючись п .1 статті 89 Закону України “Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” Козівська селищна виборча комісія зареєструвала і тим самим визнала повноваження селищного голови Адамів Ярослава Богдановича.

            У 26 округах утворених в раді було зареєстровано 72 кандидати. Висунуто від політичних партій і блоків 17 чоловік, двоє кандидатів від партії Народний Рух України, по п'ять кандидатів від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, партії “Громадянська позиція”, та партії Всеукраїнське об'єднання “Свобода”, шляхом самовисування 55 чоловік.

          А зараз дозвольте зупинитись безпосередньо на результатах виборів нашої ради:

- по в.о №1 були зареєстровані 3 кандидати:

Блавіцький Роман Мар'янович- безробітний, Ліщишин Руслан Іванович — підприємець, Мищишин Оксана Євгенівна- референт ТОВ “Плітос”.

Із 271 виборця 120 виборців взяли участь у голосуванні, 52 віддали свої голоси Блавіцькому Р.М., 42- Ліщишин Р.І., 19 — Мищишин О.Є. таким чином депутатом селищної ради обраний Блавіцький Роман Мар'янович.

- по в.о № 2 були зареєстровані 3 кандидати:

Васильцова Ольга Володимирівна - вчитель Козівської ЗОШ №1, Вацлавський Володимир Іванович - завідувач Козівської амбулаторії загальної практики,

Мируцький Володимир Мирославович -  безробітний, Із 284 виборців у голосуванні взяли участь 155 виборців, з них 34 голоси віддали Васильцовій О.В., 80 голосів - Вацлавському В.І., 37- Мируцькому В.М. таким чином депутатом обраний Вацлавський Володимир Іванович. 

- по в.о. № 3 були зареєстровані 4 кандидати:

Вівчарик Ростислав Романович — контролер КП “Козова комунсервіс” , Горохівський Степан Іванович — приватний підприємець, Гриневецький Петро Михайлович — пенсіонер., Новачинський Михайло Матвійович — пенсіонер.

Із 280 виборців — 158 виборців взяли участь у голосуванні, з них — 15 голосів віддали Вівчарику Р.Р., 33 — Горохівському С.І., 38 — Гриневецькому П.М., 64 — Новачинському М.М. Таким чином депутатом обрано Новачинського Михайло Матвійович. 

- по в.о. № 4 були зареєстровані 3 кандидати:

Вацлавська Наталя Олександрівна — начальник архівного відділу Козівської РДА, Здеб Надія Миколаївна — безробітна, Смерека Світлана Василівна — оператор поштового звязку УДППЗ “Укрпошта”.

Із 229 виборців — 127 взяли участь у голосуванні, з них 20 голосів відали Вацлавській Н.О., 25 — Здеб Н.М., 76 — Смерека С.В. Таким чином депутатом обрано Смереку Світлану Василівну. 

- по в.о. № 5 було зареєстровано 2 кандидатів :

Мельник Тетяна Василівна — спеціаліст ІІ категорії по земельних питаннях Козівської селищної ради, Петрицин Михайло Тарасович — юрист Козівського УПтСЗН. Із 312 виборців — 169 взяли участь у голосуванні. 103 голоси віддали Мельник Т.В., 52 — Петрицину М.Т.. Таким чином депутатом обрано Мельник Тетяну Василівну.

- по в.о. № 6 були зареєстровані 4 кандидати :

Бучак Марія Володимирівна — вчитель Козівської державної гімназії, Півсеток Любомир Євгенович - інвалід, Сендецька Ірина Анатоліївна — директор ПСП ТРО РайСТ, Шебешович Володимир Іванович — безробітний.

Із 335 виборців — 169 взяли участь у голосуванні. 59 голосів віддали Бучак М.В., 43 — Півсетку Л.Є., 34 — Сендецькій І.А., 28 — Шебешович В.І. Таким чином депутатом обрано Бучак Марію Володимирівну. 

- по в.о. № 7 були зареєстровані 4 кандидати :

Барило Петро Іванович — безробітний, Будзан Дмитро Теодозійович — директор РайСТ, Бурмич Володимир Іванович — сторож Козівської ЗОШ № 1, Дроняк Василь Васильович — безробітний.

Із 261 виборця — 124 взяли участь у голосуванні. З них 27 голосів віддали Барило П.І., 30 — Будзан Д.Т., 34 — Бурмич В.І., 26 — Дроняку В.В. Таким чином депутатом обрано Бурмич Володимира Івановича. 

- по в.о. № 8 були зареєстровано 3 кандидати:

Ярема Володимир Ігорович — приватний підприємець, Забанджала Михайло Романович — адміністратор парафії Козівської УГКЦ, Пуківська Мар'яна Володимирівна — безробітна. Із 275 виборців — 171 виборець взяв участь у голосуванні. З них 58 голосів віддали Яремі В.І., 99 — Забанджалі М.Р., 9 — Пуківській М.В. Таким чином депутатом обрано Забанджалу Михайла Романовича.

- по в.о. № 9 зареєстровано 3 кандидати :

Маречко Вікторія Сергіївна — студентка Тернопілськього НЕУ, Солтис Микола Іванович — провідний спеціаліст Козівського ФС С ТВП, Улішак Микола Васильович — дерматолог Козівської ЦРКЛ.

Із 243 виборців — 112 виборців взяли участь у голосуванні. З них 16 голосів віддали Маречко В.С., 47 — Солтису М.І., 40 — Улішак М.В. Таким чином депутатом обрано Солтиса Миколу Івановича.

- по в.о. № 10 зареєстровано 3 кандадати :

Михайлишин Наталія Іванівна — вчитель Теофіпільської ЗОШ, Стецик Леся Йосифівна — приватний підприємець, Чабан Роман Вікторович — безробітний.

Із 202 виборців у голосування взяли участь — 96. З них 37 голосів вівддали за Михайлишин Н.І., 25 — за Стецик Л.Й., 30 за Чабана Р.В. Таким чином депутатом обрано Михайлишин Наталію іванівну.

- по в.о. № 11 зареєстровано 2 кандидати :

Бучак Василь Богданович — приватний підприємець, Медицький Олександр Богданович — інженер Козівського УЕГГ ВАТ “Тернопільгаз”.

Із 183 виборців — 89 взяли участь у голосуванні. З них — 48 голосів віддали Бучак В.Б., 36 — Медицькому О.Б., Таким чином обрано депутатом Бучак Василя Богдановича. 

- по в.о. № 12 зареєстровано 3 кандидати:

Іваськів Володимир Михайлович - пенсіонер, Круць Микола Ярославович — начальник відділу культури і туризму Козівської РДА, Орисик Василь Іванович - приватний підприємець,

Із 273 виборців у голосуванні взяли участь 150 виборців, з них 42 голоси віддали Іваськову В.М., 37 -Круць М.Я.,

70 — Орисик В.І. Таким чином депутатом обрано Орисик Василя Івановича.

- по в.о.№13 зареєстровано 3 кандидати:

Василик Богдан Федорович - приватний підприємець, Волосенко Віталій Васильович - пенсіонер, Добровольський Ярослав Антонович - заступник начальника УДКСУ у Козівському районі.

Із 325 виборців участь у голосуванні взяли- 148 виборців, з них 43 голоси віддали Василик Б.Ф., 23- Волосенку В.В., 76 — Добровольському Я.А., таким чином депутатом обрано Добровольського Ярослава Антоновича. 

- по в.о.№14 зареєстровано 3 кандидати:

Бісовський Іван Миронович - приватний підприємець, Грицишин Ігор Іванович - вчитель Бережанської ЗОШ № 1, Миц Наталія Петрівна безробітна.

Із 330 виборців у голосуванні взяли участь 169 виборців, з них 92 голоси віддали Бісовському І.М., 34- Грицищину І.І., 38 — Миц Н.П., таким чином депутатом обрано Бісовського Івана Мироновича.

 - по в.о.№15 зареєстровано 2 кандидати:

Бабій Іван Петрович - вчитель Козівської школи мистецтв,та Шмига Ольга Михайлівна - соціальний робітник територіального центру обслуговування одиноких громадян.

Із 277 виборців у голосуванні взяли участь 133 виборці, з них 62 голоси віддали Бабій І.П., 69- Шмизі О.М. Таким чином депутатом обрано Шмигу Ольгу Михайлівну. 

- по в.о.№16 зареєстровано 3 кандидати:

Біла Зоряна Романівна - спеціаліст з організаційних питань Козівської селищної ради, Гардаш Галина Володимирівна — безробітна та Стець Ліана Петрівна — вчитель Городищенської ЗОШ .

Із 288 виборців- 126 виборців взяли участь у голосуванні, з них 38 голосів віддали Білій З.Р., 51 — Гардаш Г.В., 32- Стець Л.П., таким чином депутатом обрано Гардаш Галину Володимирівну.

- по в.о.№17 зареєстровано 3 кандидати:

Савків Петро Богданович - водій ДРП, Кобець Галина Богданівна - безробітна, Стецик Олег Євгенович - приватний підприємець.

Із 316 виборрців - 177 взяли участь у голосуванні, 62 голоси віддали Савків П. Б.,57 -Кобець Г.Б.,37 — Стецик О.Є.,таким чином депутатом обрано Савків Петра Богдановича. 

- по в.о.№18 зареєстровано 2 кандидати:

Криницький Анатолій Степанович - безробітний, та Пуківський Володлимир Зіновійович - безробітний, демобілізований із лав ЗСУ.

Із264 виборців у голосуванні взяли участь 135 виборців, з них 38 голосів віддали Криницькому А.С., 86- Пуківському В.З.,таким чином депутатом обрано Пуківського Володимира Зіновійовича. 

- по в.о - по в.о.№19 зареєстровано 3 кандидати:

Василик Андрій іванович  - майстер ВБС Козівського УЕГГ ВАТ “Тернопільгаз”, Гетта Юрій Анатолійович - директор студмістечка Тернопільського НТУ ім Пулюя, та Файфурка Володимир Іванович - диспетчер Козівського РЕМ.

Із 273 виборців участь у голосувагння взяли 122 виборці. зних 52 голоси віддали Василик А.І., 42 - Гетті Ю.А., 23 - Файфурка В.І. Таким чином депутатом обрано Василик Андрія Івановича.

- по в.о.№20 зареєстровано 2 кандидати:

Курик Христина Сергіївна - студентка Бережанського агротехнічного інституту, та Кавка Петро Ігорович - студент Львівського лісотехнічного університету.

Із 312 виборців 152 виборці взяли участь у голосуванні, з них 51 голос віддали Курик Х.С., 84 — Кавка П.І. Таким чином обрано депутатом Кавку Петра Ігоровича, 

- по в.о.№ 21 зареєстровано 3 кандидати:

Бунковський Ігор Миколайович - формувальник приватного підприємства “ПП Бучак”, Галаса Петро Володимирович - муляр ТзОВ “Козівський райагробуд”, Стець Ігор Миронович - безробітний.

Із 297 виборців-168 виборців взяли участь у голосуванні, з них43 голоси віддали Бунковському І.М., 30 - Галасі П.В., 87 — Стець І.М., таким чином депутатом обрано Стець Ігора Мироновича.

- по в.о.№ 22 зареєстровано 2 кандидати:

Подусовський Іван Петрович - пенсіонер, та Старущак Віктор Миколайович - інвалід 1-ї групи.

Із 308 виборців у голосуванні взяли участь 149 виборців, з них 67 голосів віддали Подусовському І.П., 72- Старущак В.М., таким чином обрано Старущак Віктора Миколайовича.

 - по в.о.№ 23 зареєстровано 2 кандидати:

Олійник Оксана Ярославівна  - технік 1-ї категорії Козівського БТІ та Судомир Тарас Петрович - демобілізований із лав ЗСУ.

Із 246 виборців у голосуванні взяли участь 122 виборці, з них 60 голосів віддали Олійник О.Я. 56- Судомир А.П. Таким чином депутатом обрано Олійник Оксану Ярославівну. 

- по в.о.№24 зареєстровано 2 кандидати:

Голубовський Володимир Богаднович - головний спеціаліст відділу звітності Козівського УДКСУ., та Іваник Ірина Йосипівна - заступник керуючого справами - начальник відділу виконавчого апарату Козівської районної ради.

Із 226 виборців у голосуванні взяли участь 121 виборець, з них 40 голосів віддали Голубовському В.Б., 66 - Іваник І.Й., таким чином депутатом обрано Іваник Ірину Йосипівну. 

- по в.о.№25 зареєстровано 3 кандидати:

Кульбаба Володимир Євгенович - вчитель Козівської школи мистецтв, Заневич Ганна Петрівна — техпрацівник Козівської РДА, Пархуць Володимир Дмитрович - головний бухгалтер Бережанської виправної колонії.

Із 225 виборців у голосуванні взяли участь 123 виборці, з них 49 голосів віддали Кульбабі В.Є., 38 — Заневич Г.П., 28 — Пархуць В.Д., таким чином депутатом обрано Кульбабу Володимира Євгеновича. 

- по в.о.№ 26 зареєстровано 2 кандидати:

Андрушко Іванну Іванівну - директор СКБК, та Табаркевич Ірина Михайлівна - консультант апарату Козівської районної ради.

Із 224 виборців у голосуванні взяли участь 80 виборців, з них 16 голосів віддали Андрушко І.І., 62- Табаркевич І.М., таким чином депутатом обрано Табаркевич Ірину Михайлівну.

 

Таким чином по 26 округах обрано 26 депутатів. На своєму засіданні, яке відбулося, 26 жовтня 2015 року, Козівська селищна виборча комісія на підставі протоколів дільничних виборчих комісій та керуючись п.1,3 ст.85 Закону України “Про вибори депутатів місцевих рад та сільських селищних, міських голів” прийняла рішення про підсумки виборів в цілому по селищній раді і визнала повноваження депутатів: 

- Блавіцький Роман Мар'янович - по в.о. №1

- Вацлавський Володимир Іванович - по в.о. №2

- Новачинський Михайло Матвійович - по в.о. № 3

- Смерека Світлана Василівна - по в.о. № 4

- Мельник Тетяна Василівна - по в.о. №5

- Бучак Марія Володимирівна - по в.о. № 6

- Бурмич Володимир Іванович — по в.о. № 7

- Забанджала Михайло Ромианович - по в.о. №8

- Солтис Микола Іванович - по в.о . № 9

- Михайлишин Наталія Іванівна - по в.о. № 10

- Бучак Василь Богданович — по в.о. № 11

- Орисик Василь Іванович - по в. о. № 12

- Добровольський Ярослав Антонович - по в.о. №13

- Бісовський Іван Миронович - по в.о. №14

- Шмига Ольга Михайлівна - по в.о. № 15

- Гардаш Галина Володимирівна - по в.о. №16

- Савків Петро Богданович - по в.о. № 17

- Пуківський Володимир Зіновійович - по в.о. № 18

- Василик Андрій Іванович - по в.о. № 19

- Кавка Петро Ігорович - по в.о. № 20

- Стець Ігор Миронович - по в.о. № 21

- Старущак Віктор Миколайович - по в.о. № 22

- Олійник Оксана Ярославівна - по в.о. № 23

- Іваник Ірина Йосипівна - по в.о. № 24

- Кульбаба Володимир Євгенович - по в.о. № 25

- Табаркевич Ірина Михайлівна - по в.о. № 26 

Серед обраних депутатів Козівської селищної ради - один представник від Народного Руху України, два від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, один від партії Громадянська позиція” і троє від Всеукраїнського об'єднання “Свобода”.

Серед депутатів - 9 жінок, 19 депутатів мають вищу освіту, 7 професійно-технічну. Середній вік депутатів становить - 43 роки.

Від імені селищної виборчої комісії я щиро вітаю вас із обранням депутатами селищної ради і бажаю плідної праці на благо нашого селища.

 

 

                      Голова селищної

                       виборчої комісії :                                                     Л.І. КАВКА

 

 


 

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ,СЕЛИЩНИХ,МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 жовтня 2015 року

 

КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Козівського району,Тернопільської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Козівська селищна виборча комісія

смт.Козова

 

16 год. 45 хв.

5 листопада 2015 року № 2

 

Про визнання депутатів обраними у відповідному

одномандатному виборчому окрузі

 

На підставіпротоколів про підсумки голосування у відповідних одномандатних округах, керуючись п 1,3 ст.85 Закону України “Про вибори депутатів місцевих рад та сільських та сільських,селищних, міських голів”,

Козівська селищна виборча комісія

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Визнати таких депутатів обраними у відповідних одномандатних

виборчих округах:

 

- Блавіцький Роман Мар'янович - по в.о. №1

- Вацлавський Володимир Іванович - по в.о. №2

- Новачинський Михайло Матвійович - по в.о. № 3

- Смерека Світлана Василівна - по в.о. № 4

- Мельник Тетяна Василівна - по в.о. №5

- Бучак Марія Володимирівна - по в.о. № 6

- Бурмич Володимир Іванович - по в.о. № 7

- Забанджала Михайло Романович - по в.о. №8

- Солтис Микола Іванович - по в.о . № 9

- Михайлишин Наталія Іванівна - по в.о. № 10

- Бучак Василь Богданович - по в.о. № 11

- Орисик Василь Іванович - по в. о. № 12

- Добровольський Ярослав Антонович - по в.о. №13

- Бісовський Іван Миронович - по в.о. №14

- Шмига Ольга михайлівна - по в.о. № 15

- Гардаш Галина Володимирівна - по в.о. №16

- Савків Петро Богданович - по в.о. № 17

- Пуківський Володимир Зіновійович - по в.о. № 18

- Василик Андрій Іванович - по в.о. № 19

- Кавка Петро Ігорович - по в.о. № 20

- Стець Ігор Миронович - по в.о. № 21

- Старущак Віктор Миколайович - по в.о. № 22

- Олійник Оксана Ярославівна - по в.о. № 23

- Іваник Ірина Йосипівна - по в.о. № 24

- Кульбаба Володимир Євгенович - по в.о. № 25

- Табаркевич Ірина Михайлівна - по в.о. № 26

 

 

                        Голова СВК:                                     Л.І.КАВКА

                       Секретар СВК:                                  Н.М.КУРИК

 

 

 


 

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ,СЕЛИЩНИХ,МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 жовтня 2015 року

 

КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Козівського району,Тернопільської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Козівська селищна виборча комісія

смт.Козова

 

16 год. 30 хв.

05 листопада 2015 року № 1

 

 

“ Про визнання селищного голови”

 

            Ознайомившись із результатами голосування на підставі протоколів про підсумки голосування, керуючись п.1,3 ст.89 Закону України “Про вибори

депутатів місцевих радж та сільських, селищних, міських голів”,

Козівська селищна виборча комісія

 

В И Р І Ш И Л А:

 

визнати Козівським селищним головою:

 

Адамів Ярослава Богдановича.

 

 

 

Голова виборчої комісії:                                 КАВКА Л.І.

 

Секретар виборчої комісії:                            КУРИК Н.М.   

 


 

Форма № 8

Чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

25 жовтня 2015 року

  

ПОВІДОМЛЕННЯ

Козівської селищної виборчої комісії 

про результати виборів   Козівського селищного голови         

 

 

Назва

 населе-ного    пункту

 

 

Посада

(голова,
староста)

 

 

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності)

 

 

Число, місяць,       рік наро-дження
(дд.мм. рррр)

 

 

Грома-дянство

 

 

Освіта (загальна середня, профе-сійно-технічна, вища)

 

 

Партій-    ність

 

 

 

Посада

 

 

Місце      роботи

(заняття)

 

 

Місце прожи-вання

 

Суб’єкт висування (назва    місцевої організації політичної   партії або самови-сування)

Дата прий-няття рішення    про визнання сільського, селищного голови, старости обраним
(дд.мм. рррр)

Номер рішення про визнання сільсь-кого, селищ-ного голови, старости обраним

Результат виборів

(обрано, повторне голосу-вання, вибори не відбулися)

смт Козова 

Козівсь-       кий р-н,

Тернопі-льська обл.

 

 

голова

Адамів

Ярослав

Богданович

 

16.08.

1968р

 

Украї-

ни

 

вища

 

безпар- тійний

приват-ний

підпри-ємець

приват-  ний підприє-мець

смт Козова,

Козівсь-    кий р-н,

Тернопіль-

ська обл

      

 самови-

сування

 

26.10.

2015р

 

      1

 

обрано

 

Голова

 

 

 

КАВКА Л.І.

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

 

 

 

КУРИК Н,.М.

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

  " 27" жовтня   2015  року

 


                          Форма № 7

Чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

         25 жовтня 2015 року 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати виборів депутатів

           Козівської селищної  ради, Козівського району, Тернопільської області

в одномандатних виборчих округах

 

Номер одно-  ман-дат-ного вибор-чого округу

Прізвище, власне ім’я    (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата

Число, місяць,       рік наро-дження
(дд.мм.-рррр)

Грома-дянство

Освіта (загальна середня, про-фесійно-технічна, вища)

Пар-        тійність

Посада

Місце     роботи (заняття)

Місце    прожи-  вання

Суб’єкт висування кандидата (назва    місцевої організації політичної   партії або самови-сування)

Код по-літич-ної партії

Дата прий-няття рі-шення    про виз-нання депу-тата обра-ним
(дд.мм. рррр)

Номер рішення про   виз-нання депу-тата обра-ним

Резуль- тат вибо-рів (обрано, пов-торне голосу-вання, вибори   не  відбу-лися)

1

Блавіцький Роман Мар'янович

 

13.09.

1965р

України

Профе

сійно-технічна

Всеук-   раїнське об'єднання

”Бать-   ківщина”

Тимчасо-

во не  працює

тимчасово     не працює

смт Козова, Козівський

р-н,   Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

 

 

-

26.10.

2015

 

 

 

  1

обрано

2

Вацлавський

Володимир

Іванович

11.05.

1971р

України

Вища

ПАРТІЯ БЛОК    ПЕТРА ПОРО

ШЕНКА “СОЛІ-

ДАРНІСТЬ”

завідувач

Козівська амбулато-

рія загальної практики

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

ПАРТІЯ    БЛОК   ПЕТРА    ПОРО-

ШЕНКА “СОЛІ-

ДАРНІСТЬ”

 

 

 

65

26.10.

2015

 

 

 

1

обрано

3

Новачинський

Михайло Матвійович

15.06.

1947р

України

Вища

Партія    “Грома-

дянська   позиція”

пенсіонер

пенсіонер

смт Козова, Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

Політич-

на партія “Грома-

дянська позиція”

 

102

26.10.

2015

1

обрано

4

Смерека

Світлана

Василівна

11.03.

1978р

України

Вища

безпар- тійна

Оператор поштово-

го зв'язку

УДППЗ

“Укр

пошта”

смт Козова,

Козівський

р-н,

Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

 

-

26.10.

2015

 

 

1

обрано

5

Мельник

Тетяна

Василівна

05.09.

1978

України

Вища

безпар- тійна

Спеціа-

ліст по земель -

них  питаннях

Козівська селищна рада

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

 

-

26.10.

2015

 

 

1

 

6

Бучак

Марія Володимирів

на

06.04.

1976р

України

Вища

безпар- тійна

Вчитель

Козівська зімназія

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

 

-

26.10.

2015

 

 

1

обрано

7

Бурмич Володимир

Іванович

16.04.

1957р

України

Профе

сійно-технічна

безпар- тійний

Сторож

Козівська ЗОШ №1

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

 

-

26.10.

2015

 

 

1

обрано

8

Забанджала

Михайло

Романович

05.11.

1979р

України

Вища

безпар-тійний

Адмініст-ратор пароафії

Козівсь-       ка УГКЦ

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

-

26.10.

2015

 

 

1

обрано

9

Солтис

Микола

Іванович

19.12.

1977р

України

Вища

безпар-тійний

Провідний спеціаліст

Козівське ФССТВП

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

-

26.10.

2015

 

 

1

обрано

10

Михайлишин

Наталія

Іванівна

29.10.1977р

України

Вища

Всеук-   раїнське об'єд-  нання

”Свобода”

Вчитель

Теофіпіль-

ська ЗОШ

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

Всеук-раїнське об'єднання “Свобода”

 

 

22

26.10.

2015

 

 

1

обрано

11

Бучак

Василь

Богданович

08.08.1960р

України

Вища

безпар-тійний

Приват-   ний    підпри-ємець

Приватний підприємець

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

 

-

26.10.

2015

1

обрано

12

Орисик

Василь

Іванович

05.01.

1966р

України

Професійно-технічна

Всеук-   раїнське

об'єд-  нання

”Свобода”

Приват-   ний    підпри- ємець

Приватний підприємець

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопільська обл.

Всеук-раїнське об'єднання “Свобода”

 

 

22

26.10.

2015

 

 

1

обрано

13

Добровольський

Ярослав

Антонович

05.08.

1975р

України

Вища

безпар- тійний

Заступник началь-  ника управління ДКСУ

ДКСУ у Козівському районі

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

 

-

26.10.

2015

 

 

1

обрано

14

Бісовський

Іван

Миронович

30.03.

1964р

України

Професійно-технічна

безпар-тійний

Приват-   ний    підпри- ємець

Приватний підприємець

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопільська обл.

самови-сування

 

-

26.10.

2015

 

1

обрано

15

Шмига

 Ольга

Михайлівна

01.04.

1957

України

професійно-технічна

ПАРТІЯ БЛОК  ПЕТРА ПОРО-ШЕНКА “СОЛІ-  ДАР- НІСТЬ”

Соціаль

ний 

робітник

Терито-ріальний   центр

обслуго-вування одиноких громадян

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

ПАРТІЯ   БЛОК    ПЕТРА   ПОРО-

ШЕНКА “СОЛІ-

ДАРНІСТЬ”

 

 

65

26.10.

2015

1

обрано

16

Гардаш

Галина

Володимирівна

27.03.

1974р

України

Вища

безпар- тійна

тимчасово  не     працює

тимчасово не працює

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

-

26.10.

2015

 

1

обрано

17

Савків

Петро

Богданович

13.06.

1961р

України

професійно-технічна

безпар-тійний

водій

ДРП

смт Козова,

Козівський

 р-н,Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

-

26.10.

2015

 

1

обрано

18

Пуківський

Володимир

Зіновійович

23.03.

1984р

України

вища

безпар-тійний

тимчасово   не      працює

тимчасово не працює

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопільська обл.

самови-сування

 

-

26.10.

2015

 

1

обрано

19

Василик Андрій

Іванович

25.11.

1981р

України

вища

Всеук-раїнське об'єд-  нання

”Свобода”

Майстер   ВБС

Козівське УГГ

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

Всеукраїнське об'єднання

”Свобода”

 

 

22

26.10.

2015

 

 

1

обрано

20

Кавка

Петро

Ігорович

 

03.06.

1993р

України

вища

безпар-  тійний

Студент Лісотех-нічний універ- ситет

 

смт Козова,

Козівський     р-н,Тернопі-льська обл.

самовисування

 

 

-

26.10.

2015

 

 

1

обрано

21

Стець

Ігор

Миронович

28.09.

1959р

України

професійно-технічна

безпар-тійний

тимчасово не     працює

тимчасово не працює

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

-

26.10.

2015

 

1

обрано

22

Старущак

Віктор

Миколайович

17.06.

1985р

України

вища

Народний   Рух

України

Інвалід

1-ї

групи

Інвалід

1-ї

групи

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

Народний Рух

України

 

11

26.10.

2015

 

1

обрано

23

Олійник

Оксана

Ярославівна

02.07.

1978р

України

вища

безпар- тійна

Технік першої категорії

Козівське БТІ

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

-

26.10.

2015

1

обрано

24

Іваник

Ірина

Йосипівна

30.09.

1966р

України

вища

безпар- тійна

Заступник керуючого справами-начальник відділу вико-навчого апарату

Козівська районна рада

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самовисування

 

 

 

-

26.10.

2015

 

 

 

1

обрано

25

Кульбаба

Володимир

Євгенович

06.10.

1970р

України

вища

безпар- тійний

Вчитель

Козівська школа мистецтв

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

 

-

26.10.

2015

 

 

1

обрано

26

Табаркевич

Ірина

Михайлівна

03.05.

1985р

України

вища

“Всеук-

раїнське об'єднання

“Бать-ківщина”

Консуль

тант апарату

Козівська районна рада

смт Козова,

Козівський

р-н, Тернопі-льська обл.

самови-сування

 

 

-

26.10.

2015

 

 

1

обрано

 

Голова

 

 

 

КАВКА Л.І.

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

 

 

 

Курик Н.М.

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

    "_27_"  жовтня  2015  року